81 524 56 46 PON-PT: 11.00 - 19.00 SOBOTA: 10.00 - 14.00

Narty

Planujesz rozpocząć swoją przygodę z narciarstwem? A może masz już jakieś doświadczenia w tej materii?

Bez względu na Twoją praktykę zapraszamy Cię do skorzystania z oferty naszego sklepu Interski! Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz na stok, a my pomożemy Ci w doborze odpowiedniego sprzętu, a przy tym chętnie podzielimy się naszą wiedzą. Narciarstwo to nasza pasja!

Jeżeli interesują Cię narty, Lublin i nasz sklep Interski to dobry kierunek. Na miejscu przygotowaliśmy szeroką gamę sprzętu narciarskiego najlepszych producentów, w tym Rossignol, Dynastar, Fischer, Scott, Nordica, Lange oraz Stöckli. Kupisz u nas narty różnych typów, buty narciarskie, kaski, gogle i okulary, także kije, ochraniacze, rękawice i odzież narciarską. Szeroki wybór powoduje, że na pewno uda Ci się zaleźć u nas odpowiedni sprzęt na swoją kieszeń, dzięki któremu szusowanie po śniegu będzie dawało Ci jeszcze więcej satysfakcji.

Prowadzimy także własny serwis narciarski – jesteśmy autoryzowanym serwisem firmy Reichmann. Zadbamy kompleksowo o Twoje narty, snowboard, buty narciarskie, wiązania. Wykonujemy między innymi takie prace jak: naprawy ślizgów i ich wyrównanie, ostrzenie i polerowanie krawędzi, smarowanie mechaniczne i ręczne, a także dysponujemy sprzętem do komputerowej diagnostyki wiązań narciarskich.

Odwiedź nas w sklepie Interski znajdującym się w Lublinie i sprawdź naszą ofertę. Zamówienia i wszelkie zapytania można składać także za pośrednictwem Internetu lub telefonicznie.

Sprzedaż nart i serwis narciarski – Lublin – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

  • Rossignol
  • Dynastar
  • Fischer
  • Nordica
  • stockli

Partnerzy

Scott
Giant
Giant
Fisher
Dynastar
Rossignol
Dynastar
Rossignol
Scott
Scott
Giant
Fisher
Fisher
Dynastar
Rossignol
stockli
nordica
lange
Rossignol
dynastar
fischer
leki
goldwin
reusch