81 524 56 46 PON-PT: 11.00 - 19.00 SOBOTA: 10.00 - 14.00

NASZA PROFESJA

NASZA PROFESJA

Nasza firma powstała w 2002 roku jako specjalistyczny sklep sportowy zajmujący się fachową sprzedażą rowerów,nart,  butów narciarskich, odzieży oraz akcesorii narciarskich i rowerowych.

Wszystkich klientów z terenu Lubelszczyzny zapraszamy do naszego sklepu w Lublinie.
Dla pozostałych realizujemy wysyłki na terenie całego kraju. Wystarczy wybór towaru z naszego katalogu produktów, a następnie kontakt telefoniczny bądz mailowy w celu dokonania transakcji. Towar wysyłamy firmami kurierskimi z dnia na dzień za wcześniejszą wpłatą lub za pobraniem. Udzielamy atrakcyjnych rabatów.

Uzupełnieniem sprzedaży jest nasz serwis narciarsko rowerowy, który istnieje od początku działalności firmy, stale rozwijając się. Corocznie inwestujemy w sprzęt oraz w pracowników. Nasi serwisanci corocznie uczestniczą w szkoleniach w kraju i za granicą polepszając swoje umiejętności.  Stabilność firmy i doświadczenie pracowników jest dla nas priorytetem, dlatego te same osoby w połączeniu z najnowocześniejszymi maszynami przygotowują dla Państwa sprzęt od samego początku działania firmy, co powoduje, że możemy świadczyć wysoki standard wykonywanych przez nas usług.

Organizujemy narciarskie wyjazdy w Alpy i polskie góry, gdzie szkolimy w zakresie jazdy rekreacyjnej i sportowej. Posiadamy własny sprzęt do treningu i rozgrywania zawodów narciarskich (tyczki, fotokomórka) Tradycją naszej firmy stał się wyjazd tygodniowy w Alpy do Austrii ( Stubai lub Solden) tzw.Rozjazd Przedsezonowy w połowie listopada każdego roku.(oczywiście mamy wynajętą tam trasę gdzie trenujemy na tyczkach Slalom i Slalom Gigant.)

Zapraszamy - bliższe informacje Marcin - tel. 606-433-084

Warto na koniec wspomnieć, że wszyscy w firmie jeżdzimy na nartach i rowerach (i to nie rekreacyjnie), dzięki temu udało się połączyć wykonywany zawód z pasją, która jest naszym sposobem na życie. Nasze umiejętności pomagają w serwisowaniu oraz w  sprzedaży sprzętu. Służymy zawsze radą zarówno w sklepie jak i na stoku, tak, aby Państwo czuli się w pełni profesjonalnie obsłużeni, a uprawiany sport był przyjemny i bezpieczny.

Do zobaczenia w sklepie i na stoku.

Partnerzy

Scott
Giant
Giant
Fisher
Dynastar
Rossignol
Dynastar
Rossignol
Scott
Scott
Giant
Fisher
Fisher
Dynastar
Rossignol
stockli
nordica
lange
Rossignol
dynastar
fischer
leki
goldwin
reusch