81524 56 46 PON-PT: 11.00 - 19.00 SOBOTA: 10.00 - 14.00

SKLEP NARCIARSKI

Planujesz rozpocząć swoją przygodę z narciarstwem? A może jesteś już doświadczonym narciarzem?

Nasze 16 letnie doświadczenie w prowadzeniu sklepu Interski oraz wieloletnia praktyka na stoku pozwala nam na dobór indywidualnego zestawu narciarskiego, tak aby było Ci wygodnie i żebyś się czuł jak mistrz świata.

Sklep Narciarski Lublin Inter Ski

W sezonie 2019/20 postawiliśmy na najlepszych producentów, których starannie dobraliśmy, gdyż uważamy, że mają najwięcej do zaproponowania dla naszych klentów.

Narty Lublin Inter Ski

W naszym sklepie przy ulicy Zana 29 w Lublinie czekają na Ciebie :

 • narty Stockli, Volkl, Nordica
 • buty narciarskie Nordica, Dalbello, Rossignol
 • gogle Qakley, Scott
 • kaski Poc, Scott
 • kije Leki, Scott
 • bielizna X-Bionic, Falke
 • rękawice Leki, Reusch
 • czapki Eisbar
 • skarpety Falke, X-Socks

Tym, co jednak najbardziej nas wyróżnia na tle konkurencji, to największy wybór butów narciarskich ( ponad 400 szt. w tym sezonie) i najlepsza na Lubelszczyźnie oferta bootfittingu. Posiadamy zaawansowany sprzęt pozwalający modyfikować buty narciarskie i wykwalifikowany personel dla którego wygoda klienta  jest priorytetem.

Odwiedź nas w sklepie Interski znajdującym się w Lublinie i sprawdź naszą ofertę. 

Sprzedaż nart i serwis narciarski – Lublin – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

Narty Lublin sklep Interski

Wielu sportowców nie wyobraża sobie sezonu zimowego bez nart. To najważniejszy element wyposażenia każdego narciarza. Są przymocowywane do nóg poprzez system butów i wiązań, które umożliwiają ślizganie się po powierzchni śniegu. Zawierają one specjalne smarty, które wykorzystywane są do smarowania nart znacznie obniżają temperaturę topienia się śniegu, na skutek czego tworzy się warstwa wody. Proces ten ułatwia ślizganie. Można wyróżnić narty biegowe (są stosowane do biegów narciarskich), narty śladowe (wykorzystywane są do uprawiania narciarstwa rekreacyjnego lub w terenie nizinnym), narty przełajowe (przeznaczone do narciarstwa przełajowego, bardzo często zaopatrzone są w metalowe krawędzie i łuskę), narty telemarkowe (pełniące podobną funkcję, jak narty turowe), narty do skoków (przeznaczone do skoków narciarskich). Szukasz sklepu w Lublinie oferującego wysokiej jakości narty? Sprawdź ofertę lubelskiego sklepu narciarskiego i serwisu Interski. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym narciarzem i pasjonatą, czy swoją przygodę z narciarstwem dopiero rozpoczynasz z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Dysponujemy nartami od takich producentów, jak: Stockli, Volki, czy też Nordica. Możesz u nas zamówić sprzęt narciarski wraz z niezbędnym wyposażeniem renomowanych na całym świecie marek.  W naszym sklepie spotkasz się z profesjonalną i miła obsługą. Dobierzemy dla Ciebie sprzęt narciarski zgodnie z Twoimi potrzebami, oczekiwaniami,  preferencjami i stopniem zaawansowania. Gwarantujemy, że z zakupionego u nas sprzętu narciarskiego będziesz bardzo zadowolony i dzięki niemu przeżyjesz zdecydowanie najlepsze chwile na stoku narciarskim! 

Buty narciarskie Lublin sklep Interski

Buty narciarskie to jeden z najważniejszych elementów stroju narciarskiego. Nikt zapewne nie wyobraża sobie bez nich jazdy na nartach. Umożliwiają one każdemu narciarzowi przymocowanie nart do nóg, dzięki czemu jest możliwa jazda na nartach lub bieg. Buty narciarskie są regulowane, dzięki czemu każdy może dostosować je do swoich potrzeb i oczekiwań – zapiąć w sposób mniej lub bardziej ciasny. Buty narciarskie, które są dostępne, dzielą się na kilka rodzajów: buty zjazdowe, biegowe, turowe, a także buty do skoków narciarskich. Wybór butów narciarskich należy do kluczowych zadań. Muszą być one wygodne, idealnie dopasowane, dawać poczucie kontroli i swobody i zapewniać bezpieczeństwo. Aby takie były, warto zwrócić uwagę na:  rodzaj cholewki (np.  damskich butach jest ona niższa i rozszerza się ku górze), poziom twardości, szerokość i długość. Szukasz sklepu z odpowiednimi dla siebie butami narciarskimi w Lublinie? Jeśli tak, to jesteś w doskonałym miejscu! Interski to sklep narciarski i serwis w Lublinie, który w swojej ofercie ma wysokiej jakości sprzęt narciarski, w tym doskonałe buty narciarskie, które posłużą Ci przez lata! Na najbliższy sezon 2020/2021 przygotowaliśmy aż ponad 400 różnych modeli butów narciarskich! Tak szerokiej oferty nie posiada chyba żaden inny sklep narciarski w regionie! Dysponujemy butami głównie takich firm, jak: Nordica, Dalbello, Rossignol. Ponadto posiadamy również specjalne urządzenia, które umożliwiają skrupulatne dopasowanie buta narciarskiego do potrzeb i oczekiwań klienta, w taki sposób, aby zagwarantować mu w 100% komfortu podczas korzystania z tego obuwia. Gwarantujemy, że z zakupionego u nas sprzętu będziesz bardzo zadowolony i dzięki niemu przeżyjesz niezapomniane chwile na stoku narciarskim! Zainteresowany? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do składania zamówień! 

Sprzęt narciarski Lublin sklep

Narciarstwo to stara dyscyplina sportu zimowego, polegająca na przemieszczaniu się lub wykonywaniu akrobacji za pośrednictwem sprzętu narciarskiego – nart, dostosowanych do nich butów i kijków. Narty mocowane są do butów za pomocą specjalnych wiązań. Narty, do połowy XIX wieku wykorzystywane były przede wszystkim do celów transportowych, natomiast w późniejszym czasie zaczęto wykorzystywać je w celach sportowych i rekreacyjnych. Na sprzęt narciarski składa się kilka istotnych elementów, bez których uprawianie tego sportu będzie utrudnione albo całkowicie niemożliwe. Są to przede wszystkim: narty (idealnie dostosowane do umiejętności i poziomu zaawansowania), wygodne buty narciarskie (zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu), ciepła i odpowiednio dobrana odzież narciarska (dopasowana pod względem  kroju, rozmiaru i gatunku), akcesoria narciarskie (kask, rękawiczki, kijki narciarskie, google).  Myślisz już o nadchodzącym sezonie 2020/2021? Szukasz sprawdzonego sklepu w Lublinie ze sprzętem narciarskim? Sprawdź, co Interski ma w swojej ofercie! Dysponujemy nartami,  ubraniami, butami i akcesoriami narciarskimi od renomowanych na rynku producentów: Stockli, Volkl, Nordica, Dalbello, Rossignol, Qakley, Scott, X-Bionic, Falke, Reusch, Eisbar, Falke, X-Socks. Na nadchodzący sezon zimowy przygotowaliśmy ponad 400 różnych modeli butów narciarskich! Tak dużej oferty nie ma chyba żaden sklep narciarski w regionie! Dysponujemy również specjalnymi urządzeniami, które umożliwiają skrupulatne dostosowanie buta narciarskiego do potrzeb, oczekiwań i preferencji klienta, a to wszystko po to, by zagwarantować mu 100% komfortu i bezpieczeństwa w trakcie użytkowania. Gwarantujemy, że będziesz usatysfakcjonowany zakupionym u nas sprzętem narciarskim i  dzięki niemu przeżyjesz niezapomniane chwile na stoku! 

 • Rossignol
 • Dynastar
 • lange
 • leki
 • reusch
 • Oakley
 • stockli
 • scott
 • eisbar
 • falke
 • poc
 • volkl
 • dalbello
 • xbionic

Partnerzy

stockli
volkl
nordica
dalbello
Rossignol
dynastar
lange
Oakley
Scott
leki
reusch
xbionic
PFR