81524 56 46 PON-PT: 11.00 - 19.00 SOBOTA: 10.00 - 14.00

Nasza firma powstała w 2002 roku jako specjalistyczny sklep sportowy zajmujący się fachową sprzedażą rowerów, nart,  butów narciarskich, odzieży oraz akcesorii narciarskich i rowerowych..   

Uzupełnieniem sprzedaży jest nasz serwis narciarski i rowerowy, który istnieje od początku działalności firmy, stale rozwijając się.

Corocznie inwestujemy w sprzęt oraz w pracowników. Nasi serwisanci corocznie uczestniczą w szkoleniach w kraju i za granicą polepszając swoje umiejętności. 

Stabilność firmy i doświadczenie pracowników jest dla nas priorytetem, dlatego te same osoby w połączeniu z najnowocześniejszymi maszynami przygotowują dla Państwa sprzęt od samego początku działania firmy, co powoduje, że możemy świadczyć wysoki standard wykonywanych przez nas usług.

Warto na koniec wspomnieć, że wszyscy w firmie jeżdzimy na nartach i rowerach- startujemy z sukcesami w wielu ogólnopolskich zawodach, dzięki temu udało się połączyć wykonywany zawód z pasją, która jest naszym sposobem na życie. Nasze umiejętności pomagają w serwisowaniu oraz w  sprzedaży sprzętu. Służymy zawsze radą zarówno w sklepie jak i na stoku, tak, aby Państwo czuli się w pełni profesjonalnie obsłużeni, a uprawiany sport był przyjemny i bezpieczny.

Do zobaczenia w sklepie i na stoku !!!


 

Partnerzy

stockli
volkl
nordica
dalbello
Rossignol
dynastar
lange
Oakley
Scott
leki
reusch
xbionic
PFR